podzim



STARTOVNÍ LISTINA - Podzimní RUNdál 2020 - Nezaplacené přihlášky byly smazány.

Startovní číslo Jméno a Příjmení Oddíl Kategorie Ročník Stav přihlášky
1 Kateřina Baierová Mimózy 1988 Ženy A Zaplaceno
2 Veronika Baierová Mimózy 1990 Ženy A Zaplaceno
3 Ondřej Sekera Fénix sport Šenov 1977 Muži B Zaplaceno
4 Štěpán Sekera Fénix sport Šenov 2012 Mladší žáci Zaplaceno
5 Johana Sekerová Fénix sport Šenov 2009 Starší žákyně Zaplaceno
6 Anička Janečková Čertova Lhota 2017 Benjamínky Zaplaceno
7 Alena Janečková Čertova Lhota 2007 Starší žákyně Zaplaceno
8 Vojtěch Rais Ostrava 2000 Muži A Zaplaceno
9 Andrea Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
10 Tomáš Janečka Čertova Lhota 1996 Muži A Zaplaceno
11 Roman Janečka Čertova Lhota 1975 Muži B Zaplaceno
12 Lukáš Jedlička Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
13 Zuzana Friesová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
14 Iveta Kochánková SSK Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
15 Martina Kochánková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
16 Vít Kochánek Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
17 Antonín Polášek Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
18 Karolína Urbanová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
19 Ema Polášková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
20 Dominik Rypka Ostrava 2009 Starší žáci Zaplaceno
21 Adéla Vybíhalová Ostrava 2001 Ženy A Zaplaceno
22 Pavlína Klinovská Ostrava Prostě běž 1975 Ženy B Zaplaceno
23 Kateřina Gebauerová Háj ve Slezsku 2005 Dorostenky Zaplaceno
24 Zuzana Polášková Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
25 Adam Bednář Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
26 Vladislav Mazura Ostrava 2010 Mladší žáci Zaplaceno
27 Patrik Bůžek Háj ve Slezsku 2007 Starší žáci Zaplaceno
28 Damian Grobař Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
29 Amalie Bockova SSK Ostrava Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
30 Lukáš Řapek Ostrava 2002 Muži A Zaplaceno
31 Elena Valová Orlová 1975 Ženy B Zaplaceno
32 David Vala Orlová 1971 Muži B Zaplaceno
33 Jaroslav Tekelík Havířov 1969 Muži B Zaplaceno
34 Petra Olajcová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
35 Denisa Kuběnová Frenštát 1972 Ženy B Zaplaceno
36 Petr Schmida Ostrava 1979 Muži B Zaplaceno
37 Albert Schmida Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
38 Alexandr Tobola Ostrava 2005 Dorostenci Zaplaceno
39 Gabriela Tobolová SSK vitkovice 2006 Dorostenky Zaplaceno
40 Kristína Holešová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
41 Tomáš Holek MATOHA 1989 Muži A Zaplaceno
42 Lucie Figarová Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
43 Lukáš Bystřičan FC B7 TÝM!!! Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
44 Jana Slížová FC-B7 TÝM!!! 1977 Ženy B Zaplaceno
45 Veronika Plachá Frýdek-Místek 1978 Ženy B Zaplaceno
46 Kristián Kučera SSK Vítkovice 2012 Mladší žáci Zaplaceno
47 Filip Kučera Ostrava - Vítkovice 2014 Předžáci Zaplaceno
48 Barbora Kanioková Frýdek-Místek 2007 Starší žákyně Zaplaceno
49 Jan Miškev Chupa Chups 1990 Muži A Zaplaceno
50 Markéta Kokešová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
51 Nela Maléřová SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
52 Jana Kilarova MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
53 Pavel Drahošan Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
54 Renata Tobolová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
55 Lucie Šteinigerová SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
56 Tomáš Giža SK Černé plíce 1975 Muži B Zaplaceno
57 Pavel Freisler Beskydští pacoši Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
58 Pavlína Smolínová Beskydští Pacoši 1974 Ženy B Zaplaceno
59 Matyáš Poloch Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
60 Dan Šindelek MK Seitl Ostrava 1965 Muži C Zaplaceno
61 Michal Sněhota Ostrava 1990 Muži A Zaplaceno
62 Lucie Frischerová Ostrava-Pustkovec 1977 Ženy B Zaplaceno
63 Lenka Foretníková Ostrava 1980 Ženy B Zaplaceno
64 Ilona Riedlová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
65 Lucka Šofrová Ostrava-Hošťálkovice 1989 Ženy A Zaplaceno
66 Miroslav Mokroš Vratimov-Horní Datyně 1988 Muži A Zaplaceno
67 Michaela Jedličková Paskov 1993 Ženy A Zaplaceno
68 Lukáš Chudárek Relax Run 1985 Muži A Zaplaceno
69 Eva Týnová Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
70 Lenka Běhunčíková Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
71 Petr Belas Běžci sobě 1976 Muži B Zaplaceno
72 Radim Marák Libhošť 1988 Muži A Zaplaceno
73 Pavel Rubeš SK Černé plíce 1980 Muži B Zaplaceno
74 Věra Škorňáková Běžci sobě 1971 Ženy B Zaplaceno
75 Karel Kalda Ostrava-Bělský Les 1954 Muži C Zaplaceno
76 Lenka Jurkovská Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
77 Ivana Kondasová MK Seitl Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
78 Lenka Štýbrová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
79 Marek Vítovec Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
80 Romana Katzová Havířov 1987 Ženy A Zaplaceno
81 Veronika Balintová Havířov 1990 Ženy A Zaplaceno
82 Aleš Polach Michalkovice 1984 Muži A Zaplaceno
83 Filip Jarolím Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
84 Jan Gebauer Tísek Running dogs 1976 Muži B Zaplaceno
85 Radim Gavlas Tisek running dogs 1965 Muži C Zaplaceno
86 Kamila Salawová Darkovičky 1975 Ženy B Zaplaceno
87 Radek Salawa Darkovičky 1974 Muži B Zaplaceno
88 Michaela Maňková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
89 Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2016 Benjamíni Zaplaceno
90 Antonín Kohut Frýdek - Místek 1994 Muži A Zaplaceno
91 Jakub Beránek J-Elita Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
92 Michaela Pluskalová Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Zaplaceno
93 Jakub Pospíšil Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
94 Oliver Čech Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
95 Martin Sobota Havířov 1982 Muži A Zaplaceno
96 Tina Horáková SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
97 Gabriela Kalitová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
98 Vanda Vozníková Ostrava 2009 Starší žákyně Zaplaceno
99 Pavla Vozníková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
100 Kateřina Bluchová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
101 Vojta Blucha Třebovice 2015 Předžáci Zaplaceno
102 Matěj Špišák Porubaa 2015 Předžáci Zaplaceno
103 Ivana Dostálová Ostrava 1966 Ženy B Zaplaceno
104 Martin Mareček Ťuťu Ňuňu 1983 Muži A Zaplaceno
105 Daniela Krčová Ťuťu Ňuňu 1994 Ženy A Zaplaceno
106 Adam Biolek SSK Vítkovice 2011 Mladší žáci Zaplaceno
107 Martin Biolek Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
108 Milan Ščibráni Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
109 Martina Pagáčová Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
110 Kateřina Vejrychová Karviná 1993 Ženy A Zaplaceno
111 Hana Melichaříková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
112 Vladimír Babej Rychvald 1964 Muži C Zaplaceno
113 Soňa Mohylová Frýdek-Místek 1976 Ženy B Zaplaceno
114 Roman Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
115 Matěj Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
116 Malcolm Collen Warwick (Ostrava) 1960 Muži C Zaplaceno
117 Daniel Robosz Mattoni Havířov 2004M Muži A Zaplaceno
118 Matyáš Neumann Ostrava 2012 Mladší žáci Zaplaceno
119 Michael Neumann Ostrava 2015 Předžáci Zaplaceno
120 Tomáš Hudeček Camel Team 1969 Muži B Zaplaceno
121 Verča Bertová Ostrava 1988 Ženy A Zaplaceno
122 Jindra Smolka Ostrava 1987 Muži A Zaplaceno
123 Jaroslava Němčíková Ostrava - Poruba 1976 Ženy B Zaplaceno
124 Vlastimil Cholasta Ostrava - Poruba 1990 Muži A Zaplaceno
125 Jiří Londa SK Černé plíce 1990 Muži A Zaplaceno
126 Šárka Porubská Ostrava 1985 Ženy A Zaplaceno
127 Štěpánka Švédová Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
128 Tomáš Rek Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
129 Martin Svoboda Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
130 Hynek Svoboda FBC Tigers Poruba 2009 Starší žáci Zaplaceno
131 Tomáš Kubačák Ostravice 1984 Muži A Zaplaceno
132 Pavel Holzner Krnov 1957 Muži C Zaplaceno
133 Antonín Řimánek Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
134 Jiří Řimánek Heřmánky 1978 Muži B Zaplaceno
135 Alena Londová Ostrava 1968 Ženy B Zaplaceno
136 Miroslav Sehnalík Lučina 1955 Muži C Zaplaceno
137 Tereza Komínková Ostrava 1996 Ženy A Zaplaceno
138 Petra Šištíková Frýdek-Místek 1982 Ženy A Zaplaceno
139 Zdeňka Nágelová Ludgeřovice 1977 Ženy B Zaplaceno
140 Rudolf Nowak Karviná 1983 Muži A Zaplaceno
141 Jiří Miškev Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
142 Zuzana Kuběnová Frenštát pod Radhoštěm 1997 Ženy A Zaplaceno
143 Jarmila Sirotňaková Vřesina 1983 Ženy A Zaplaceno
144 Hana Bartková Staré Oldřůvky 1991 Ženy A Zaplaceno
145 Marie Anna Bartková Staré Oldřůvky 2015 Předžákyně Zaplaceno
146 Eliška Sirotňaková Vřesina 2016 Benjamínky Zaplaceno
147 Maruška Bohdálková TJ SOKOL CHOTĚBUZ 1963 Ženy B Zaplaceno
148 Ivona Trojková Šneci v běhu 1979 Ženy B Zaplaceno
149 Petr Ondráček Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
150 Vojtěch Černoch Petřvald 1997 Muži A Zaplaceno
151 Šimon Minac Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
152 Natálie Ester Kašná BK Ludgeřovice 2013D Dorostenky Zaplaceno
153 Petra Zonková Opava 1989 Ženy A Zaplaceno
154 Jaroslava Reinischová Ostrava 1971 Ženy B Zaplaceno
155 Šárka Tomečková Hranice 1988 Ženy A Zaplaceno
156 Simona Šrotová Samča ACS 1979 Ženy B Zaplaceno
157 Lenka Plačková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
158 Alena Tannertová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
159 Lucie Křívová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
160 Martina Kucianová Ostrava-Poruba 1995 Ženy A Zaplaceno
161 Martina Jurjaková Ostrava-Poruba 1995 Ženy A Zaplaceno
162 Richard Němčík Ostrava - Poruba 2002 Muži A Zaplaceno
163 Klára Špetíková Ostrava-Poruba 2004 Dorostenky Zaplaceno
164 Jaroslava Kněžíková Šneci v běhu 1977 Ženy B Zaplaceno
165 Lukáš Kozubek Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
166 Markéta Němcová Studénka 1976 Ženy B Zaplaceno
167 Petra Hlobilová Studénka 1988 Ženy A Zaplaceno
168 Vladimíra Dorňáková Horní Bečva 1967 Ženy B Zaplaceno
169 Monika Marišková Frenštát p.R 2007 Starší žákyně Zaplaceno
170 Karolína Šromová Duo Sisters 2005 Dorostenky Zaplaceno
171 Magdaléna Šromová Duo Sisters 2005 Dorostenky Zaplaceno
172 Iveta Machálková Krásné Pole 1986 Ženy A Zaplaceno
173 Zdeňka Hrušková Melč 1979 Ženy B Zaplaceno
174 Miroslav Gurecký Havířov 1968 Muži B Zaplaceno
175 Anna Jíšová Litultovice 1973 Ženy B Zaplaceno
176 Matyáš Plinta Šenov 2008 Starší žáci Zaplaceno
177 Laura Plintová Šenov 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
178 Tereza Slischková Ostrava 1998 Ženy A Zaplaceno
179 Oskar Dürrer Ostrava 1997 Muži A Zaplaceno
180 Karel Dostál Haviřov 1986 Muži A Zaplaceno
181 Jaromír Tisoň Poruba 1976 Muži B Zaplaceno
182 Petr Hubáč Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
183 Matyáš Krajkovič Ostrava - Polanka nad Odrou 2011 Mladší žáci Zaplaceno
184 Radek Holub Prostě běž!! 1982 Muži A Zaplaceno
185 Renáta Šimůnková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
186 Antonín Olšanský Sokol Hrabůvka 1946 Muži C Zaplaceno
187 Petra Kobělušová Sedliště 1976 Ženy B Zaplaceno
188 Lukáš Žvak Český Těšín 1981 Muži A Zaplaceno
189 Martina Kosačíková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
190 Karin Kufová Ostrava 1992 Ženy A Zaplaceno
191 Tereza Uhrová Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
192 Simona Nováčková Ostrava 1967 Ženy B Zaplaceno
193 Dagmar Lysková Ostrava 1968 Ženy B Zaplaceno
194 Jan Horák Červená Voda 1990 Muži A Zaplaceno
195 David Sabela Relax Run 1991 Muži A Zaplaceno
196 Jakub Koch Havířov 2000 Muži A Zaplaceno
197 Markéta Sedláčková Petřvald 1990 Ženy A Zaplaceno
198 Aneta Sýkorová Stará Ves nad Ondřejnicí 1998 Ženy A Zaplaceno
199 Tobiáš Höpp Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
200 Tereza Pintérová Ostrava 1989 Ženy A Zaplaceno
201 Markéta Kašná BK Ludgeřovice 1983 Ženy A Zaplaceno
202 Tereza Vychodilová Ostrava 2013 Předžákyně Zaplaceno
203 Barbora Vychodilová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
204 Karla Horáková Frýdek-Místek 1969 Ženy B Zaplaceno
205 Barbora Ochmanová FERRIT 1977 Ženy B Zaplaceno
206 Markéta Brysová Frýdlant nad Ostravicí 1987 Ženy A Zaplaceno
207 Petra Švecová Frýdek-Místek 1981 Ženy A Zaplaceno
208 Leona Lednická Frýdek-Místek 1981 Ženy A Zaplaceno
209 Miroslav Chyba Nový Jičín 1977 Muži B Zaplaceno
210 Michal Bauer Ostrava 1982 Muži A Zaplaceno
211 Eliška Hejcmanová Ostrava 2013 Předžákyně Zaplaceno
212 Jakub Hejcman Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
213 Petr Tomaštík Bohumín 1969 Muži B Zaplaceno
214 Jiří Polášek Frýdek-Místek 2013 Předžáci Zaplaceno
215 Vojtěch Celer Hukvaldy 2017 Benjamíni Zaplaceno
216 Petr Chromec Frýdlant nad Ostravici 1999 Muži A Zaplaceno
217 David Wawreczka Tj Jakl Karvina 1981 Muži A Zaplaceno
218 Markéta Černíková Horalové z M.M. Ryu 1996 Ženy A Zaplaceno
219 Kristián Lecián Horalové z M.M. Ryu 1997 Muži A Zaplaceno
220 Tomáš Sywala Ostrava 1966 Muži C Zaplaceno
221 Kateřina Zajončková SK Černé plíce 1999 Ženy A Zaplaceno
222 Zuzana Bílková Vřesina 1979 Ženy B Zaplaceno
223 Bohuslava Krůzová Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
224 Adéla Krůzová Ostrava 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
225 Veronika Krůzová Ostrava 2006 Dorostenky Zaplaceno
226 Michaela Pizúrová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
227 Alexandr Pizúr Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
228 Magdaléna Plachá Ostrava 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
229 Julie Biolková Ostrava 2011 Mladší žákyně Zaplaceno
230 Jana Volfová Marini Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
231 Viktorie Volfová Ostrava 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
232 Zdenka Babiszová Beskydští Pacoši 1992 Ženy A Zaplaceno
233 Zuzana  Lippová SK Černé plíce 1986 Ženy A Zaplaceno
234 Luděk Stratil Ostrava 1953 Muži C Zaplaceno
235 Michal Šeděnka Fénix Sport 1987 Muži A Zaplaceno
236 Lucie Stejskalová-Šindelková Haířov 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
237 Marcel Gärtner Polanka nad Odrou 1975 Muži B Zaplaceno
238 Matyáš Gärtner Polanka nad Odrou 2010 Mladší žáci Zaplaceno
239 Roman Tomášek Vratimov Horní Datyně 1978 Muži B Zaplaceno
240 Jana Gřešková Suché Lazce 1976 Ženy B Zaplaceno
241 Daniel Matejovič Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
242 Miloslav Nosek MK Seitl Ostrava 1994 Muži A Zaplaceno
243 Klára Štěpánková Ostrava 2011 Mladší žákyně Zaplaceno
244 Denisa Knapíková Studénka 1992 Ženy A Zaplaceno
245 Petr Jaskiewicz SK Černé plíce 1987 Muži A Zaplaceno
246 Martina Sywalová Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
247 Jan Štembírek Ostrava 1981 Muži A Zaplaceno
248 Magdalena Štembírková Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
249 Ema Štembírková Ostrava 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
250 Meda Štembírková Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
251 Stanislav Záleský Havířov 1987 Muži A Zaplaceno
252 Marek Ždánský Ostrava 1999 Muži A Zaplaceno
253 Amálie Pořická Ostrava 2008 Starší žákyně Zaplaceno
254 Matěj Pořický Ostrava 2011 Mladší žáci Zaplaceno
255 Anežka Lippová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
256 Libor Tomečka Hranice 1962 Muži C Zaplaceno
257 Adam Hubáček ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
258 Patrycja Walczuk Skoczów 2008 Starší žákyně Zaplaceno
259 Adam Walczuk Skoczów 2011 Mladší žáci Zaplaceno
260 Vladimír Vašků Ostrava 1978 Muži B Zaplaceno
261 Martin Ručka SSK Vítkovice 2000 Muži A Zaplaceno
262 Kamil Burns Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
263 Rostislav Křikava Ostrava-Poruba 1972 Muži B Zaplaceno
264 Lucie Kopáčková Ludgeřovice 1985 Ženy A Zaplaceno
265 Michal Rozsypal Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
266 Lenka Schmidová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
267 Beáta Schmidová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
268 Jana Šťastná Chomutov 1990 Ženy A POUZE 100
269 Filip Vojkovský Kaňovice 1996 Muži A Zaplaceno
270 Radim Lysák Ostrava 1960 Muži C Zaplaceno
271 Tereza Moravcová Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
272 Ivan Faldyna Frýdek-Místek 1991 Muži A Zaplaceno
273 Petra Malinová Herbik team 1978 Ženy B Zaplaceno
274 Kateřina Zdarsová Frenštát pod Radhoštěm 1993 Ženy A Zaplaceno
275 Kateřina Gřešková RunMagazinTeam 1976 Ženy B Zaplaceno
276 Elen Paličková Brušperk 2015 Předžákyně Zaplaceno
277 Veronika Minacova Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
278 Hana Brázdilová Ostrava 1999 Ženy A Zaplaceno
279 Kateřina Brázdilová Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
280 Lucie Huspeková Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
281 Tomáš Krupa Jestřabi 66 Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
282 Lukáš Hrček Horní Sudná 1981 Muži A Zaplaceno
283 Jan Hutín HORALOVÉ Z M.M. RYU 1978 Muži B Zaplaceno
284 Veronika Pernicová SSK Vítkovice 2017 Benjamínky Zaplaceno
285 Markéta Kočí Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
286 Michal Buba MK Seitl Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
287 Marek Sedláček Petřvald 1990 Muži A Zaplaceno
288 Petra Repaňová Toolmakers 1983 Ženy A Zaplaceno
289 Sebastián Bílek Frýdlant nad Ostravicí 2014 Předžáci Zaplaceno
290 Romana Šindelková Frýdlant nad Ostravicí 1989 Ženy A Zaplaceno
291 Elen Repaňová Toolmakers 2017 Benjamínky Zaplaceno
292 Matyáš Sedláček Petřvald 2017 Benjamíni Zaplaceno
293 Jiří Tkáč Horalové z M.M. 1999 Muži A Zaplaceno
294 Antonie Nováková Horalové z M.M. 1997 Ženy A Zaplaceno
295 Tadeáš Pavelek Vratimov 2016 Benjamíni Zaplaceno
296 Lucie Skůrová Czexxx 1987 Ženy A Zaplaceno
297 Markéta Healy Atletika Havířov 1969 Hejlíci 2014 Předžákyně Zaplaceno
298 Stanislav Kováček MK SEITL OSTRAVA 1983 Muži A Zaplaceno
299 Jakub Němec Caramba!Team 1984 Muži A Zaplaceno
300 Marek Škapa MK Seitl Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
301 Stela Kalitová Ostrava 2019 Benjamínky Zaplaceno
302 Denis Schmidt AC Sportguides Rožnov p. R. 1982 Muži A Zaplaceno
303 Michal Částečka Nový Jičín 1990 Muži A Zaplaceno
304 Filip Šofer AK Hošťálkovice 2011 Mladší žáci Zaplaceno
305 Jiří Svoboda Boxing Club Poruba 1989 Muži A Zaplaceno
306 Radim Derka Přerov 1991 Muži A Zaplaceno
307 Olda Bakus Jihlava 1975 Muži B Zaplaceno
308 Petr Jeřábek Sokol Královice 1983 Muži A Zaplaceno
309 Elen Oršová RUNdál 2006Ž Ženy A Zaplaceno
310 Dominik Ther LOGEX 1991 Muži A Zaplaceno
311 Jan Šrajer RUNdál 1991 Muži A Zaplaceno