jaro



STARTOVNÍ LISTINA - Jarní RUNdál 2019

Startovní číslo Jméno a Příjmení Oddíl Kategorie Ročník Stav přihlášky
1 Jiří Vašíček Havířov 1967 Muži B Zaplaceno
2 Lukáš Rambousek Havířov 1984 Muži A Zaplaceno
3 Andrea Owczarzová Dolní Lutyně 1999 Ženy A Zaplaceno
4 Kateřina Baierová Mimózy 1988 Ženy A Zaplaceno
5 Veronika Baierová Mimózy 1990 Ženy A Zaplaceno
6 Robert Němeček Moravští šašci 1993 Muži A Zaplaceno
7 Ondřej Sekera Elite Sport Max Training 1977 Muži B Zaplaceno
8 Iva Motlochová Havířov 1998 Ženy A Zaplaceno
9 Kristián Kučera SSK Vítkovice 2012 Předžáci Zaplaceno
10 Filip Kučera Ostrava - Vítkovice 2014 Předžáci Zaplaceno
11 Michaela Maňková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
12 Lucie Šteinigerová SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
13 Štěpán Sekera Šenov 2012 Předžáci Zaplaceno
14 Alena Janečková Čertova Lhota 2007 Starší žákyně Zaplaceno
15 Petra Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
16 Tomáš Janečka Čertova Lhota 1996 Muži A Zaplaceno
17 Karolína Urbanová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
18 Pavel Rubeš SK Černé plíce 1980 Muži A Zaplaceno
19 Zuzana Vltavská SK Černé plíce 1992 Ženy A Zaplaceno
20 Johana Sekerová Šenov 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
21 Pavel Drahošan Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
22 Jakub Grau Postřelmov 1985 Muži A Zaplaceno
23 Krzysztof Trzeciak Ostrava - Poruba 1979 Muži B Zaplaceno
24 Irena Slobodova Frenštat pod Radhoštěm 1961 Ženy B Zaplaceno
25 Lucie Kopáčková Ostrava-Poruba 1985 Ženy A Zaplaceno
26 Irena Koczyová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
27 Marek Mantič Ostrava 1984 Muži A Zaplaceno
28 Jiří Pospíšil Havířov 1989 Muži A Zaplaceno
29 Petra Sibinska Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
30 Tereza Zemánková Ostrava 1977 Ženy B Zaplaceno
31 Jiří Platzek Hlučín 1964 Muži C Zaplaceno
32 Martin Svoboda Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
33 Hynek Svoboda FBC Tigers Poruba 2009 Mladší žáci Zaplaceno
34 Renáta Šimůnková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
35 Marek Vítovec Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
36 Miloslav Sochacký Stará Bělá 1945 Muži C Zaplaceno
37 Jana Urbanovská Rozběháme Frýdek-Místek 1987 Ženy A Zaplaceno
38 Markéta Křížková Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
39 Antonín Olšanský Sokol Hrabůvka 1946 Muži C Zaplaceno
40 Lucie Bobková Ostrava 1990 Ženy A Zaplaceno
41 n/a n/a n/a n/a #N/A Nezaplaceno
42 Lenka Čechová Havířov 1983 Ženy A Zaplaceno
43 Rostislav Turoň Třinec 1983 Muži A Zaplaceno
44 Petr Bytomský Bolatice 1984 Muži A Zaplaceno
45 Petr Ondráček Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
46 Ales Polach Michalkovice 1984 Muži A Zaplaceno
47 Pavlína Dávidíková SK ČERNÉ PLÍCE 1979 Ženy B Zaplaceno
48 Jiří Matula Ostrava 1969 Muži B Zaplaceno
49 Václav Procházka MK Seitl Ostrava 1945 Muži C Zaplaceno
50 Hana Brázdilová Ostrava 1999 Ženy A Zaplaceno
51 Jana Malatakisová Ostrava 1985 Ženy A Zaplaceno
52 Miroslav Sehnalík Lučina 1955 Muži C Zaplaceno
53 Jakub Beránek J-Elita Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
54 Karel Kalda Ostrava-Bělský Les 1954 Muži C Zaplaceno
55 Michal Vlček VITALO Future Cycling 1993 Muži A Zaplaceno
56 Petra Olajcová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
57 Eva Hlaváčová Krnov 1973 Ženy B Zaplaceno
58 Lenka Laníková Brušperk 1974 Ženy B Zaplaceno
59 Rosťa Dyba Ostrava 1967 Muži B Zaplaceno
60 Marcela Kratochvílová Vratimov-Horní Datyně 1962 Ženy B Zaplaceno
61 Stanislav Kováček MK SEITL OSTRAVA 1983 Muži A Zaplaceno
62 Markéta Tománková Dobrá 1979 Ženy B Zaplaceno
63 Petr Stiska Havířov 1987 Muži A Zaplaceno
64 Martin Ručka SSK Vítkovice 2000 Muži A Zaplaceno
65 Petra Wiszkonyova Bohumín 1976 Ženy B Zaplaceno
66 Libor Tomečka Hranice 1962 Muži C Zaplaceno
67 Ivana Kondasová MK Seitl Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
68 Klára Kondasová Ostrava 2008 Starší žákyně Zaplaceno
69 Lukáš Kondas Ostrava 2011 Mladší žáci Zaplaceno
70 Bára Kondasová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
71 Tomáš Kubačák Ostravice 1984 Muži A Zaplaceno
72 Amalie Bockova SSK Ostrava Vítkovice 2012 Předžákyně Zaplaceno
73 Daniel Toul Ostrava 1992 Muži A Zaplaceno
74 Daniel Filip MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R. 1982 Muži A Zaplaceno
75 Amálie Gebauerová TJ SOKOL PORUBA 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
76 Pavlína Kaňová Nemojany 1997 Ženy A Zaplaceno
77 Magdaléna Drastichová Mk Seitl Ostrava 1984 Ženy A Zaplaceno
78 Kateřina Gebauerová LUIGINO.cz 2005 Dorostenky Zaplaceno
79 Martin Kovalski Ostrava - Prostě Běž 2000 Muži A Zaplaceno
80 Bohdana Kovalská Ostrava - Prostě Běž 1977 Ženy B Zaplaceno
81 Pavel Sidžina Sportovci jak cYp 1988 Muži A Zaplaceno
82 Kateřina Salvová Ostrava - Radvanice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
83 Barbora Charitonidu Ostrava - Prostě Běž 1982 Ženy A Zaplaceno
84 Jakub Černoch Ostrava 1992 Muži A Zaplaceno
85 Lucie Tomečková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
86 Adam Sokol Ostrava 1986 Muži A Zaplaceno
87 Bára Kuzniková Frýdek - Místek 1994 Ženy A Zaplaceno
88 Patrik Bůžek Luigino.cz 2007 Starší žáci Zaplaceno
89 Nikola Bůžková LUIGINO.cz 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
90 Martin Kočí Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
91 Andrea Čížová Dětmarovice 1973 Ženy B Zaplaceno
92 Pavel Holzner Krnov 1957 Muži C Zaplaceno
93 Roman Janečka Čertova Lhota 1975 Muži B Zaplaceno
94 Eva Dyntarová Ostrava - Prostě Běž 1979 Ženy B Zaplaceno
95 Alena Chodilíková Šneci v běhu 1991 Ženy A Zaplaceno
96 Zuzana Stavinohova Šenov 1976 Ženy B Zaplaceno
97 Martina Pagáčová Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
98 Michaela Urbánková Šneci v běhu 1985 Ženy A Zaplaceno
99 Petr Rais Ostrava 1997 Muži A Zaplaceno
100 Eva Daňková Karviná 1981 Ženy A Zaplaceno
101 Daniel Mottl Karviná 1976 Muži B Zaplaceno
102 Eliška Daňková Karviná 2007 Starší žákyně Zaplaceno
103 Šimon Daněk Karviná 2009 Mladší žáci Zaplaceno
104 Alice Vitkova Ostrava 1979 Ženy B Zaplaceno
105 Tomáš Giža SK Černé plíce 1975 Muži B Zaplaceno
106 Alžběta Mikolajková Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
107 Pavlína Strnadová Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
108 Otmar Pospíšil MK Seitl Ostrava 1974 Muži B Zaplaceno
109 Vanda Kostková Bílovec 2000 Ženy A Zaplaceno
110 Kristýna Schuchová SK Černé Plíce 1990 Ženy A Zaplaceno
111 Monika Kostková Bílovec 1975 Ženy B Zaplaceno
112 Ivana Šindlerová Bílovec 1969 Ženy B Zaplaceno
113 Veronika Plachá Frýdek-Místek 1978 Ženy B Zaplaceno
114 Zdeněk Faldyna STK PRO CHLAPY 1977 Muži B Zaplaceno
115 Barbora Kanioková Frýdek-Místek 2007 Starší žákyně Zaplaceno
116 Daniel Věntus Bruzovice 1980 Muži A Zaplaceno
117 Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2016 Benjamíni Zaplaceno
118 Stanislav Záleský Havirov 1987 Muži A Zaplaceno
119 Miroslava Sýkorová Jistebník 1987 Ženy A Zaplaceno
120 Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. 1983 Ženy A Zaplaceno
121 Tomáš Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2011 Mladší žáci Zaplaceno
122 Markéta Kokešová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
123 Lucie Nohlová SDH Bystré 1992 Ženy A Zaplaceno
124 Lukáš Kozubek ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
125 Nikola Marková Ostrava 1980 Ženy A Zaplaceno
126 Daniela Lidmilová NeverGiveUp 2012 Předžákyně Zaplaceno
127 Tomáš Věnsek Štefko Running Team 1993 Muži A Zaplaceno
128 Karolína Šablaturová Trojanovice 1998 Ženy A Zaplaceno
129 Marina Podroužková Ostrava 1998 Ženy A Zaplaceno
130 Ondřej Lidmila NeverGiveUp 2014 Předžáci Zaplaceno
131 Filip Jarolím Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
132 Šárka Sobotková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
133 Jan Lidmila NeverGiveUp 1984 Muži A Zaplaceno
134 Richard Res Ostrava-Krásné Pole 2002 Muži A Nezaplaceno
135 Šárka Perůtková Studénka 1975 Ženy B Zaplaceno
136 Tomaš Zika bežecka skupina česky tešin 1967 Muži B Zaplaceno
137 Dan Šindelek MK Seitl Ostrava 1965 Muži C Zaplaceno
138 Veronika Galgaňáková havířov 1984 Ženy A Zaplaceno
139 Ondřej Vida Havířov 1983 Muži A Zaplaceno
140 Valerie Mentznarowská Ostrava 1997 Ženy A Zaplaceno
141 Jitka Losíková Uničov 1990 Ženy A Zaplaceno
142 Lucie Káňová Darkovice 1997 Ženy A Zaplaceno
143 Denis Pivoňka Ostrava - Zábřeh 1987 Muži A Zaplaceno
144 Lenka Jurkovská Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
145 Nela Maléřová SSK Vítkovice 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
146 Markéta Cigánková Ostrava 1989 Ženy A Zaplaceno
147 Mikuláš Vyhňák SDH Brušperk 2001 Muži A Zaplaceno
148 Michaela Drlíková Běháme s úsměvem 1995 Ženy A Zaplaceno
149 Milan Ščibráni Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
150 Adam Křístek Lubina 1996 Muži A Zaplaceno
151 Michal Dobrovodský Příbor 1996 Muži A Zaplaceno
152 Jaromír Hosch Dobrá 1989 Muži A Zaplaceno
153 Jana Drozdíková Karviná 1993 Ženy A Zaplaceno
154 David Noga Radvanice 1979 Muži B Zaplaceno
155 Lucie Nogová Radvanice 2014 Předžákyně Zaplaceno
156 Linda Káňová Darkovice 1999 Ženy A Zaplaceno
157 Kamila Resová Krásné Pole 1973 Ženy B Zaplaceno
158 Vladimíra Dorňáková Kunín 422 1967 Ženy B Zaplaceno
159 Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava - Komenského sady 1964 Ženy B Zaplaceno
160 Vlastimil Dršťák Team LightBIKE 1970 Muži B Zaplaceno
161 Nikola Palicová Třinec 1988 Ženy A Zaplaceno
162 Ivana Horčičáková Prostě běž 1969 Ženy B Zaplaceno
163 Jana Kilarova MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
164 Pavlína Kandaras Karviná 1974 Ženy B Zaplaceno
165 Hana Plemeníková Stará Bělá 1973 Ženy B Zaplaceno
166 Petr Misiarz Bělský les 1976 Muži B Zaplaceno
167 Martina Procházková MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
168 Nela Michalíková SSK Vítkovice 2003 Dorostenky Zaplaceno
169 Roman Dobrý Karviná 1974 Muži B Zaplaceno
170 Šárka Tomečková Hranice 1988 Ženy A Zaplaceno
171 Josef Fojtů KAPEBAJA 1980 Muži A Zaplaceno
172 Kateřina Fojtů KAPEBAJA 1973 Ženy B Zaplaceno
173 Vlastimil Horák Ostrava 1978 Muži B Zaplaceno
174 Adam Holeš Pustá Polom 1990 Muži A Zaplaceno
175 Jan Gebauer Tísek Running dogs 1976 Muži B Zaplaceno
176 Radim Gavlas Tisek running dogs 1965 Muži C Zaplaceno
177 Kamila Šonovská Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
178 Eliška Šonovská Ostrava 2000 Ženy A Zaplaceno
179 Štěpán Šonovský Ostrava 2002 Muži A Zaplaceno
180 Přemysl Rygel Děhylov 1979 Muži B Zaplaceno
181 Kateřina Hamplová SK atletika Hranice 2007 Starší žákyně Zaplaceno
182 Tobiáš Tokarčík SSK Vítkovice 2012 Předžáci Zaplaceno
183 Michaela Ondrová Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
184 Gabriela Křížková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
185 Petr Belas Velká Morava 1976 Muži B Zaplaceno
186 Radim Hampl Giovanni&Tvrdé játra 1981 Muži A Zaplaceno
187 Aneta Reitšmídová SK Černé plíce 1999 Ženy A Zaplaceno
188 Karolina Holá Ostrava 1995 Ženy A Zaplaceno
189 Jana Schwarzerová Ostrava 1996 Ženy A Zaplaceno
190 Marek Hiersch Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
191 Natálie Hierschová Ostrava 2007 Starší žákyně Zaplaceno
192 Jaroslava Indrová Báječné ženy v běhu (Ostrava) 1953 Ženy B Zaplaceno
193 Tomáš Pokorný Klimkovice 1985 Muži A Zaplaceno
194 Kateřina Gřešková RunMagazinTeam 1976 Ženy B Zaplaceno
195 Lukáš Zedek Night Run Team Lipník nad Bečvou 1984 Muži A Zaplaceno
196 Dana Macurová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
197 Alena Macurová Klimkovice 2004 Dorostenky Zaplaceno
198 Jan Sýkora Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
199 Tina Horáková SSK Vítkovice 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
200 Jonáš Gärtner Polanka nad Odrou 2012 Předžáci Zaplaceno
201 Matyáš Gärtner Polanka nad Odrou 2010 Mladší žáci Zaplaceno
202 Veronika Hitková Ostrava 1990 Ženy A Zaplaceno
203 Kamil Buranský Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
204 Eva Týnová Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
205 Iva Kulihová Frýdlant nad Ostravicí 1990 Ženy A Zaplaceno
206 Jakub Arvai SDH Michálkovice 1988 Muži A Zaplaceno
207 Alexander Kadar Ostrava 1986 Muži A Zaplaceno
208 Michaela Kalouskova Mimózy 1991 Ženy A Zaplaceno
209 Matyáš Plinta Šenov 2008 Starší žáci Zaplaceno
210 Jana Coufalová MK Seitl Ostrava 1997 Ženy A Zaplaceno
211 Jan Halfar Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
212 Peter Augustin Igram 1953 Muži C Zaplaceno
213 David Navrátil Ostrava 1989 Muži A Zaplaceno
214 Lucie Kasinová Kasici 1985 Ženy A Zaplaceno
215 Michal Kasina Kasici 1983 Muži A Zaplaceno
216 Kryštof Kasina Kasici 2011 Mladší žáci Zaplaceno
217 Šimon Kasina Kasici 2014 Předžáci Zaplaceno
218 Zuzana Slončíková Ostrava 1997 Ženy A Zaplaceno
219 Marie Slončíková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
220 David Slončík Ostrava 2005 Dorostenci Zaplaceno
221 Jakub Sikora Vendryně 1997 Muži A Zaplaceno
222 Andrea Pěchová Ostrava 1992 Ženy A Zaplaceno
223 Petr Damborsky Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
224 Martina Zabavská Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
225 Nikola Pokorna Běžecká škola Ostrava-Jih 1987 Ženy A Zaplaceno
226 Laura Plintová Šenov 2012 Předžákyně Zaplaceno
227 Petra Zonková Opava O.T. 1989 Ženy A Zaplaceno
228 Inge Galiová Stg Karviná 1980 Ženy A Zaplaceno
229 Michael Neumann Ostrava 2015 Benjamíni Zaplaceno
230 Lukáš Daňovič Havířov 1983 Muži A Zaplaceno
231 Karolína Neumannová Ostrava 2003 Dorostenky Zaplaceno
232 Lucie Georgiovská Georgiani 1976 Ženy B Zaplaceno
233 David Georgiovský Georgiani 1977 Muži B Zaplaceno
234 Tom Pavlis Havířov 2002 Muži A Zaplaceno
235 Šárka Jasková SK Černé plíce 1984 Ženy A Zaplaceno
236 Petr Jaskiewicz SK Černé plíce 1987 Muži A Zaplaceno
237 Daniel Indrák Valašské Meziříčí 1995 Muži A Zaplaceno
238 Simona Matisková Valašské Meziříčí 1994 Ženy A Zaplaceno
239 Jiří Řimánek Heřmánky 1978 Muži B Zaplaceno
240 Antonín Řimánek Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
241 Iva Sýkorová Havirov 1983 Ženy A Zaplaceno
242 Lenka Běhunčíková Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
243 Petra Honzová Šneci v běhu 1984 Ženy A Zaplaceno
244 Pavel Cihlář Skripkov Run 1984 Muži A Zaplaceno
245 Matyáš Neumann Ostrava 2012 Předžáci Zaplaceno
246 Zuzana Klečková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
247 lenka Mučková Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
248 Olga Machatá Ostrava 1980 Ženy A Zaplaceno
249 Milan Holub Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
250 Marcela Malinová Frýdek-Místek 1972 Ženy B Zaplaceno
251 Soňa Mohylová Frýdek-Místek 1976 Ženy B Zaplaceno
252 Roman Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
253 Zuzana Kubiciusová Karviná 1983 Ženy A Zaplaceno
254 Jarmila Petrová Frýdek - Místek 1964 Ženy B Zaplaceno
255 Karin Kalců Havířov 1990 Ženy A Zaplaceno
256 Lukáš Bystřičan FC B7 TÝM!!! Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
257 Petr Muras MK Seitl Ostrava 1989 Muži A Zaplaceno
258 Petr Ludvík Ostrava - Poruba 1976 Muži B Nezaplaceno
259 Petra Vrbíková Ostrava-Výškovice 1981 Ženy A Zaplaceno
260 Petr Wala regioRUN.cz 1971 Muži B Zaplaceno
261 Barbora Lazorová regioRUN.cz 1985 Ženy A Zaplaceno
262 Alena Kielkovská Karviná 1999 Ženy A Zaplaceno
263 Marketa Nemcova Bartosovice 1976 Ženy B Zaplaceno
264 Simona Novackova Ostrava 1967 Ženy B Zaplaceno
265 Radim Siuda Ostrava 1989 Muži A Zaplaceno
266 Vanda Vozníková Ostrava 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
267 Pavla Vozníková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
268 Lukáš Sikora Třinec 1991 Muži A Zaplaceno
269 Jaromír Křenek TOJ Josefovice 1970 Muži B Zaplaceno
270 Karel Kakeš Ostrava 1951 Muži C Zaplaceno
271 Jiří Olehla Karviná 1994 Muži A Nezaplaceno
272 Veronika Vycudilíková Ostrava 1991 Ženy A Zaplaceno
273 Kateřina Melecká Skřipov 1984 Ženy A Zaplaceno
274 Marek Škapa MK Seitl Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
275 Veronika Štěpánková Aerobik klub ostrava 1979 Ženy B Zaplaceno
276 Vojtěch Rajdus Havířov 1987 Muži A Zaplaceno
277 Daniel Horák Jakubčovice 1986 Muži A Zaplaceno
278 Jasmína Horáková Jakubčovice 2017 Benjamínky Zaplaceno
279 Jakub Chytil Ostrava 1977 Muži B Zaplaceno
280 Petra Vašková Karviná 1988 Ženy A Zaplaceno
281 Blanka Gatíková Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
282 Tomáš Král Canicross Beskydy 1991 Muži A Zaplaceno
283 Veronika Neumannová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
284 Alžběta Krýsová Ostrava 1987 Ženy A Nezaplaceno
285 Ivan Faldyna Frýdek-Místek 1991 Muži A Zaplaceno
286 Jakub Otta Šneci v běhu 1976 Muži B Zaplaceno
287 Michaela Nováková Vítkov 1984 Ženy A Zaplaceno
288 Daniela Mařádková Ostrava 1992 Ženy A Zaplaceno
289 Sylva Stratilíková Ostrava 1991 Ženy A Zaplaceno
290 Lenka Burdová Ostrava - Výškovice 1966 Ženy B Zaplaceno
291 Michaela Tomíčková STPLIFE.CZ / Rozběháme Frenštát 1983 Ženy A Zaplaceno
292 Ondřej Dominik MK Seitl Ostrava 1977 Muži B Zaplaceno
293 Jaroslava Kněžíková Šneci v běhu 1977 Ženy B Zaplaceno
294 Aleš Kněžík Šneci v běhu 1976 Muži B Zaplaceno
295 Eliška Pítrová Frenštát pod Radhoštěm 1988 Ženy A Zaplaceno
296 Kateřina Švédová Škaredý Vopice 1990 Ženy A Zaplaceno
297 Stanislav Madea Škaredý Vopice 1969 Muži B Zaplaceno
298 Ondřej Soukup Škaredý Vopice 1989 Muži A Zaplaceno
299 Silvie Pidrová Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
300 Iveta Jančárová Vraclávek 1972 Ženy B Zaplaceno
301 Zuzana Ondrejkova Drahovce 1984 Ženy A Nezaplaceno
302 Patrik Ondrejka Drahovce 2009 Mladší žáci Nezaplaceno
303 Šárka Cittová Ostrava 1976 Ženy B Nezaplaceno
304 n/a n/a n/a n/a #N/A Nezaplaceno
305 Jakub Lukáš Ostrava 1993 Muži A Nezaplaceno
306 Filip Zeman Dolní Lutyně 1989 Muži A Nezaplaceno
307 Barbora Brumovská Ostrava 1989 Ženy A Nezaplaceno
308 Jakub Dresler Bílovec 1988 Muži A Nezaplaceno
309 Agata Drobiszová Ostrava 1988 Ženy A Nezaplaceno
310 Jana Povalová Štramberk 1965 Ženy B Nezaplaceno
311 Hana Legerská SSK Vítkovice 1985 Ženy A Nezaplaceno
312 Radim Černota Dolní Benešov 1975 Muži B Nezaplaceno
313 Kateřina Borová Havířov 1983 Ženy A Nezaplaceno
314 Lada Čápová SRTG Ostrava 1970 Ženy B Nezaplaceno
315 Lukáš Vaculík Salomon/Suunto 1992 Muži A Nezaplaceno
316 Richard Blahož Ostrava 2016 Benjamíni Nezaplaceno
317 David Wawreczka TJ Jakl Karvina 1981 Muži A Nezaplaceno
318 Michael Beneš Ostrava 1990 Muži A Nezaplaceno
319 Lukas Zientek Ostrava 1984 Muži A Nezaplaceno
320 Magdalena Hřivňáková Ostrava 1985 Ženy A Nezaplaceno
321 Karina Fuková Havířov - Město 1980 Ženy A Nezaplaceno
322 Petr Škrobák AO Sportguides Rožnov p. R. 2001 Muži A Nezaplaceno
323 Miroslava Langrová Pustějov 1992 Ženy A Nezaplaceno
324 Markéta Solnická Třinec 1988 Ženy A Nezaplaceno
325 Filip Kotouček Třinec 1986 Muži A Nezaplaceno
326 Jan Vavřina Ostrava 1952 Muži C Nezaplaceno
327 Dominik Gawlas TJ Karvina 1982 Muži A Nezaplaceno
328 Zdeňka Chýliková Krmelín 1977 Ženy B Nezaplaceno
329 Lenka Jurošková Ostrava 1987 Ženy A Nezaplaceno
330 Veronika Suszková Nýdek 1994 Ženy A Nezaplaceno
331 Martin Olšer SSK Vítkovice 1975 Muži B Nezaplaceno
332 Lukáš Hrček Horní Suchá 1981 Muži A Nezaplaceno